Juniorzy znów gromią, kolejna porażka trampkarzy

Kolejny już tydzień i kolejne wysokie zwycięstwo juniorów młodszych. Tym razem młoda Gieksa pokonała na wyjeździe Warmię Olsztyn 7:1. Tymczasem trampkarze GKS-u Wikielec musieli przełknąć kolejną gorycz porażki - ulegli w Lubawie miejscowemu Motorowi 0:3.

Juniorzy młodsi trenera Remigiusza Sobocińskiego pewnym krokiem idą w kierunku mistrzostwa II ligi wojewódzkiej grupy 3. Tym razem pokonali na wyjeździe Warmię Olsztyn 7:1 (0:1). Do przerwy nasza młodzież przegrywała 0:1, ale po zmianie stron rozgromiła rywali. Łupem bramkowym podzielili się: Jan Zieliński i Marceli Szuflitowski (po dwie), a także Bartosz Wajner, Bartosz Zalewski oraz Mikołaj Dembiński.

W następnej kolejce juniorzy podejmą w Wikielcu UKS Mały Jeziorak. Mecz zaplanowano na niedzielę 26 maja, godz. 13:00.

Z kolei trampkarze trenera Piotra Kacperka zanotowali trzecią porażkę z rzędu. Tym razem ulegli na wyjeździe Motorowi Lubawa 0:3 (0:3).

Następny ligowy mecz trampkarze rozegrają dopiero 2 czerwca, na wyjeździe z Olimpią Elbląg. Mecz zaplanowano na godzinę 17:00.