Juniorzy młodsi i trampkarze zakończyli rundę jesienną

Przed tygodniem zmagania turniejowe zakończyły nasze najmłodsze grupy żaków i orlików, zaś w ten weekend rozgrywki ligowe zakończyli juniorzy młodsi i trampkarze. W artykule krótko podsumowujemy ostatnie mecze drużyn GKS-u Wikielec oraz całą rundę w ich wykonaniu.

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 4

Juniorzy młodsi trenera Remigiusza Sobocińskiego zakończyli jesienne rozgrywki wyjazdowym meczem z Małym Jeziorakiem Iława. Spotkanie wygrali gospodarze 4:0 (3:0). Młoda Gieksa ostatecznie zajęła ostatnie, 5. miejsce w tabeli I ligi. W ośmiu spotkaniach zanotowała jedno zwycięstwo i siedem porażek.

Końcowa tabela I ligi wojewódzkiej B1 Junior Młodszy Grupa 4

1. Sokół Ostróda 17 pkt.
  2. Start Nidzica 14
  3. Mały Jeziorak Iława 13
  4. Wel Lidzbark Welski 8
  5. GKS Wikielec 3

II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 4

Trampkarze trenera Piotra Kacperka już dwa tygodnie temu zapewnili sobie mistrzostwo II ligi Grupy 4. W ostatnim meczu rundy jesiennej pokonali na wyjeździe Wichra Gwiździny 13:0 (4:0). 6 bramek dla Gieksy zdobył Alan Gajda, po trzy dołożyli Michał Albowicz i Filip Grodecki oraz jednego gola strzelił Michał Kurkiewicz. Trampkarze w ośmiu meczach zanotowali 7 zwycięstw i jeden remis.

Końcowa tabela II ligi wojewódzkiej C1 Trampkarz Grupa 4

1. GKS Wikielec 22 pkt.