Jan Zieliński zadebiutował w seniorach

Kilka dni po debiucie w seniorach Brajana Markowskiego kolejny junior zaliczył swój pierwszy mecz w dorosłej drużynie GKS-u Wikielec. W sobotę w Grodzisku Mazowieckim debiutował 16-letni Jan Zieliński.

16-letni Jan Zieliński jest wychowankiem Gieksy, w której gra od 2015 roku. Obecnie reprezentuje barwy juniorów młodszych prowadzonych przez trenera Remigiusza Sobocińskiego.

W sobotę Janek znalazł się w kadrze meczowej seniorów, z którymi pojechał na mecz do lidera rozgrywek - Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Ostatecznie przegraliśmy to spotkanie 0:5, a trener Damian Jarzembowski zdecydował się pod koniec meczu wprowadzić na murawę Zielińskiego. Młody zawodnik wszedł na boisko w 78 minucie zmieniając Maddoxa Sobocińskiego. Tym samym nastolatek zaliczył swój pierwszy mecz w dorosłej drużynie GKS-u.

Przypomnijmy, że kilka dni temu, w środę 20 marca, debiut w seniorach zaliczył drugi junior zgłoszony do rozgrywek ligowych i pucharowych - Brajan Markowski. 15-latek zagrał ponad 20 minut w wygranym 3:0 meczu z Mamrami Giżycko, rozegranym w ramach 1/8 Bank Spółdzielczy w Szczytnie Wojewódzkiego Pucharu Polski.