Huragan Morąg na zakończenie okresu przygotowawczego

Huragan Morąg na zakończenie okresu przygotowawczego

Przed Gieksą ostatni w okresie przygotowawczym sprawdzian. W sobotę 1 sierpnia na stadionie w Morągu drużyna trenera Wojciecha Tarnowskiego zmierzy się z ligowym rywalem – Huraganem. Początek o godz. 11:00.

Huragan Morąg to solidny III-ligowiec, który miniony, przerwany przez pandemię sezon zakończył na 7. pozycji w tabeli. Nasz sobotni rywal różnie radził sobie w okresie przygotowawczym, ale przede wszystkim dlatego, że trener Marcin Zmiarowski testował wielu zawodników.

Wyniki sparingów Huraganu w kończącym się okresie przygotowawczym: Polonia Lidzbark Warmiński 2:1, Bałtyk Gdynia 1:3, Grom Nowy Staw 3:3, Concordia Elbląg 1:1, Arka II Gdynia 2:1. Zespół z Morąga w tym czasie zagrał też mecz ćwierćfinałowy Wojewódzkiego Pucharu Polski – po rzutach karnych uległ rezerwom Stomilu Olsztyn 10:11 (w regulaminowym czasie i po dogrywce było 2:2).

Ostatni raz graliśmy z Huraganem zimą 2020, przed wybuchem pandemii COVID-19 i przerwaniem rozgrywek. Wtedy wygraliśmy w Iławie 3:2. Zapraszamy do obejrzenia naszych bramek z tego sparingu:

Zobacz także: