• Bramki w pucharze: 3 strzelone - 2 stracone (rozegrany jeden mecz wyjazdowy)
  • Strzelcy bramek w lidze: 4 - Oskar Kordykiewicz, 1 - Hubert Otręba, Eryk Filipczyk, Maddox Sobociński
  • Strzelcy bramek w pucharze: 1 - Sebastian Szypulski, Michał Jankowski, Oskar Kordykiewicz
  • Bramki w lidze zdobyte nogą / głową: 5 / 2
  • Bramki w pucharze zdobyte nogą / głową: 2 / 1
  • Eryk Filipczyk jest jedynym zawodnikiem GKS-u Wikielec, który w sierpniu 2023 zdobył bramkę w meczu wchodząc z ławki rezerwowych - na 1:2 w meczu ligowym ze Świtem Nowy Dwór Maz. (nasza porażka 1:3)
  • Michał Jankowski jest jedyny zawodnikiem GKS-u Wikielec, który w sierpniu 2023 zdobył bramkę z rzutu karnego - na 2:2 w meczu pucharowym z Jeziorakiem Iława (nasze zwycięstwo 3:2)
  • Ranking asyst GKS-u Wikielec (w lidze): 2 - Michał Jankowski, Sebastian Szypulski, 1 - Maddox Sobociński, Oskar Kordykiewicz
  • Ranking asyst GKS-u Wikielec (w pucharze): 1 - Michał Jankowski, Maddox Sobociński
  • Tylko w jednym z sześciu sierpniowych meczów zachowaliśmy czyste konto: na inaugurację z Mławianką Mława (3:0)
  • Tylko w jednym z sześciu sierpniowych meczów nie strzeliliśmy ani jednej bramki: w 5. kolejce przeciwko Pogoni Grodzisk Mazowiecki (0:2)
  • Zawodnicy, którzy rozegrali komplet minut we wszystkich pięciu meczach ligowych w sierpniu: Paweł Rutkowski, Mateusz Jajkowski, Piotr Kacperek i Hubert Otręba
  • Zawodnicy, którzy rozegrali komplet minut we wszystkich sześciu meczach (liga + puchar) w sierpniu: Mateusz Jajkowski
  • Żółte kartki w lidze (w sierpniu 2023): 4 - Patryk Rosoliński, 1 - Mateusz Jajkowski, Piotr Kacperek, Bartosz Dąbrowski, Michał Jankowski, Kacper Nowicki, Hubert Otręba
  • Żółte kartki w pucharze (w sierpniu 2023): 1 - Maddox Sobociński, Alan Klimek, Eryk Filipczyk, Kacper Nowicki