GKS Wikielec jest już po pierwszym treningu w 2023 roku

W poniedziałek 9 stycznia drużyna GKS-u Wikielec rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej forBET IV ligi. Zajęcia rozpoczęły się o godz. 19:00 na sztucznym boisku w Iławie.

Poniedziałkowy trening rozpoczął się jak zawsze od krótkiej przemowy prezesa klubu Krzysztofa Bączka oraz trenera Damiana Jarzembowskiego. Na pierwszym treningu pojawiło się 23 zawodników w tym wiele nowych młodych twarzy. Z bieżącej kadry na dzisiejszym treningu zabrakło Huberta Otręby, który jest chory. W zajęciach brał udział Wiktor Preuss, który jest łączony z Widzewem Łódź, jednak jego sprawa nie jest jeszcze wyjaśniona. Więcej szczegółów o ruchach kadrowych już niebawem.

Według aktualnych planów Gieksa trenować będzie na obiektach w Iławie, orliku i hali w Wikielcu.

Pierwszy zimowy sparing GKS-u zaplanowany został na sobotę 14 stycznia. Tego dnia o godz. 14:00 w Elblągu drużyna zmierzy się z III-ligową Concordią. Kliknij i poznaj Plan przygotowań do rundy wiosennej 2022/23.

Krótki filmik z treningu

autor nagrania i zdjęcia: Karol Synowiec