Gieksa rozpoczęła okres przygotowawczy do rundy wiosennej

W poniedziałek 10 stycznia drużyna GKS-u Wikielec rozpoczęła przygotowania do rundy rewanżowej III ligi. Zajęcia rozpoczęły się o godz. 17:00 na orliku w Wikielcu.

Poniedziałkowy trening rozpoczął się od krótkiej rozmowy trenera Piotra Zajączkowskiego i prezesa klubu Krzysztofa Bączka. Wiadomo dziś, że wiosną w GKS-ie Wikielec nie zagrają Marcin Wieczerzak, Alejandro Lutzardo Sierra, Sergio Carbajal, Paweł Błaszak i Michał Bartkowski. Mogliśmy zobaczyć też dwie nowe twarze, które trener będzie testował, a są to Szymon Nakielski i Piotr Rykaczewski. W najbliższych dniach pojawią się nowi testowani zawodnicy.

Według aktualnych planów Gieksa trenować będzie na obiektach w Iławie, orliku i hali w Wikielcu.

Pierwszy zimowy sparing GKS-u zaplanowany został na sobotę 15 stycznia. Tego dnia o godz. 13:00 w Mrągowie drużyna zmierzy się ze Stomilem II Olsztyn.
Kliknij i poznaj Plan przygotowań do rundy wiosennej 2021/22.

Autor zdjęć: Karol Synowiec