Gieksa rozbija Ruch Wysokie Mazowieckie

Zwycięska passa trwa nadal. W południe zagraliśmy z Ruchem Wysokie Mazowieckie i wygraliśmy zdecydowanie 0:3 po bramkach Korzeniewskiego, Jankowskiego i Bartkowskiego. Brawo za walkę i zaangażowanie, wracamy do domu w świetnych nastrojach.

Po tej wygranej wydostaliśmy ze strefy spadkowej i aktualnie plasujemy się na 13 miejscu z dorobkiem 34 punktów.

Ruch Wysokie Mazowieckie - GKS Wikielec 0:3 (0:1)
Korzeniewski 11, Jankowski 56 (k), Bartkowski 92

GKS Wikielec: Wieczerzak- Sz. Jajkowski, Kacperek (41 Cistowski), Otręba, Korzeniewski, M. Jajkowski, Rosoliński (71 Modrzewski), Szypulski, Jankowski, Wójcik (79 Szczepański), Bartkowski.

Ruch: Osuch- Porębski, Stankiewicz, Steć, Grochowski, Hryszko, Łukaszczyk, Mackiewicz, Grzybowski, Bućko, Kuriata.

Żółte kartki: Stankiewicz, Kuriata - Rosoliński, Otręba

Skład sędziowski: Kamil Chmielewski (sędzia główny), Marcin Anisiewicz (sędzia asystent nr 1), Krzysztof Głuszek (sędzia asystent nr 2) - Mazowiecki ZPN

W kolejnym meczu zagramy u siebie z Sokołem Aleksandrów Łódzki. W piewrszym spotkaniu padł wynik 3:1 dla sokoła. Mecz odbędzie się 30 kwietnia (piątek) o godz. 17:00.

Już jutro będzie można obejrzeć skrót z tego spotkania.