Gieksa dla Marcelka: Voucher na samochód i piłka z autografami jadą do Elbląga

Gieksa dla Marcelka: Voucher na samochód i piłka z autografami jadą do Elbląga

Voucher na wynajem samochodu na tydzień od Strefy Aut oraz piłka z autografami zawodników, trenerów i działaczy GKS-u Wikielec trafią do Elbląga. Naszą licytację dla Marcelka z Iławy wygrał pan Daniel Pelc, wieloletni działacz i sponsor Concordii Elbląg.

Zrzutka.pl - Lepsze życie Marcelka z Iławy

Facebook – Licytacje „Lepsze życie Marcelka”

Niedawno zdecydowaliśmy się wesprzeć chorego chłopca z Iławy - Marcelka. Przekazaliśmy na licytacje organizowane na Facebooku (link powyżej) voucher na wynajem samochodu w Strefie Aut z Olsztyna oraz piłkę z autografami zawodników, trenerów i działaczy Gieksy.

Voucher jest nagrodą, którą nasz trener Damian Jarzembowski otrzymał za zdobycie tytułu Trenera Roku 2022 podczas Piłkarskiej Gali Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. Pierwotnie voucher obejmował wynajęcie auta na 5 dni, ale gdy Strefa Aut dowiedziała się, że nagroda trafi na cel charytatywny, wydłużyła wynajem auta do PEŁNEGO TYGODNIA (7 dni)!

Nasza licytacja już się zakończyła - kwota 900 zł. Wygrał ją pan Daniel Pelc, wieloletni działacz i sponsor naszego ligowego rywala - Concordii Elbląg. Pieniążki już zostały wpłacone na zbiórkę dla chłopca, a z panem Danielem umówiliśmy się, że nagrodę przekażemy mu osobiście podczas meczu Concordia – GKS Wikielec, zaplanowanego na 18 listopada 2023.

Panu Danielowi serdecznie dziękujemy za wsparcie Marcelka, a Was gorąco zachęcamy do pomagania innym!

Zobacz także: