Falstart na inaugurację sezonu w meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowieckim

W sobotę zainaugurowaliśmy nowy sezon ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Ostatecznie przegraliśmy 3:0. Mimo, iż wynik wysoki to gra naszej drużyny mogła się podobać.

Wynik nie pokazuje do końca gry naszego zespołu. Mecz pod naszą kontrolą dużo sytuacji strzeleckich, jednak to goście co akcja to bramka jednym zdaniem wypunktowali naszą drużynę.
W pierwszej połowie goście po jedynej sytuacji strzelają gola. Druga połowa to całkowita dominacja Gieksy, niestety bramka gości tego dnia była jak "zaczarowana" nic nie chciało wpaść, a po dwóch błędach naszej defensywy, skrzętnie wykorzystał to Świt.

GKS Wikielec - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:3 (0:1)
0:1 Gajewski 20', 0:2 Wiśniewski 58', Kwiatkowski 88'

GKS Wikielec: Wieczerzak- Korzeniewski (75' Kacperek), Otręba, M. Jajkowski, Sz. Jajkowski, Grzybowski, Jońca (46' Żarejko), Szypulski (70' Rosoliński), Jankowski, Święty, Bartkowski (57' Masiak).

Świt: Lemanowicz- Kamiński, Cuch, Długołęcki, Gajewski, Tkaczyk, Cieślak, Wiśniewski, Michalik, Sosnowski, Bykowski.

Żółte kartki: Grzybowski, Bartkowski - Długołęcki, Wiśniewski, Cieślak

Sędziowie: Radosław Jamielity (sędzia główny), Marcin Piotrowski (asystent nr 1), Marcin Łebkowski (asystent nr 2)- Podlaski ZPN

Już jutro będzie można obejrzeć skrót z tego spotkania oraz pomeczową wypowiedź trenera.

W ramach 2 kolejki zagramy na wyjeździe z Ursusem Warszawa. Mecz odbędzie się 14 sierpnia (sobota) o godz. 16:00.

Autor zdjęcia: Karol Synowiec