Drugi tydzień przygotowań. Trenuje z nami bramkarz Sokoła Ostróda

Drugi tydzień przygotowań. Trenuje z nami bramkarz Sokoła Ostróda [ZDJĘCIA]

Drużyna GKS-u Wikielec rozpoczęła drugi tydzień przygotowań do rundy wiosennej III ligi. Trener Wojciech Tarnowski nadal przygląda się nowym zawodnikom, którzy rozpoczęli z zespołem okres przygotowawczy, a w zajęciach udział brali także nasi gracze narzekający ostatnio na urazy. Obecny był również przebywający niedawno na testach w II lidze Kamil Cistowski, a między słupkami pojawił się 20-letni bramkarz Sokoła Ostróda.

Na wtorkowych zajęciach trener Wojciech Tarnowski miał do dyspozycji niemal wszystkich zawodników aktualnej kadry GKS-u. Nie było tylko kontuzjowanego Filipa Wójcika. Z kolei z zespołem trenowali narzekający ostatnio na urazy Łukasz Suchocki i Szymon Modrzewski. Z testów w II-ligowej Skrze Częstochowa wrócił także Kamil Cistowski, choć do pełnej dyspozycji trenera nie był - zawodnik narzeka na drobny uraz stopy, której nie chciał przeciążać. Niewykluczone, że w najbliższą sobotę popularny Cisto znów przebywać będzie na południu Polski. Został bowiem zaproszony na sparing przez kolejnego II-ligowca - rezerwy Śląska Wrocław.

Z drużyną trenuje też 20-letni bramkarz Sokoła Ostróda Krystian Wojno, który w najbliższą sobotę będzie miał okazję pokazać swoje umiejętności w sparingu z Gromem Nowy Staw (Iława, godz. 14:00).

Zobacz także: