Dobry start na wiosnę juniorów młodszych i trampkarzy

Juniorzy młodsi i trampkarze GKS-u Wikielec zainaugurowali rundę wiosenną obecnego sezonu. Juniorzy wyjazdowe zwycięstwo 4:0 z Płomieniem Turznica zadedykowali koledze z drużyny Jakubowi Paszyninowi, z kolei trampkarze zremisowali w Ostródzie z Sokołem 4:4, a remis odrobili z wyniku 1:4.

Obie młode ekipy Gieksy rozpoczęły wiosenne rozgrywki 2023/24 w niedzielę 7 kwietnia. Juniorzy młodsi trenera Remigiusza Sobocińskiego wygrali na wyjeździe z Płomieniem Turznica 4:0 (2:0). Dwie bramki zdobył Bartosz Wajner, a po jednej dołożyli Marceli Szuflitowski i Brajan Markowski. Niedzielne zwycięstwo juniorzy zadedykowali swojemu koledze z drużyny Jakubowi Paszyninowi, którego tata zmarł nagle w Wielki Piątek.

Z kolei trampkarze trenera Piotra Kacperka pojechali na trudny teren do Sokoła Ostróda. Młodzi zawodnicy Gieksy zremisowali 4:4 (3:1), a do remisu doprowadzili z wyniku 1:4. Trzy bramki dla GKS-u zdobył Filip Grodecki, a czwarta padła po trafieniu samobójczym.