Dla Julki z Wikielca i Lenki z Nidzicy - POMAGAMY!

Krzesełko z autografami drużyny oraz pamiątkowe zdjęcie (widoczne w artykule) także z autografami - licytując te przedmioty wspieracie dwie małe istotki - Julkę z Wikielca i Lenkę z Nidzicy. Krzesełka mają dla nas znaczenie symboliczne, bo zostały zdemontowane z trybuny, w miejscu której dziś powstaje wyczekiwany od lat nowy budynek klubowy. Do dzieła!

Julka z Wikielca ma 2 latka i urodziła się bez lewego oczka oraz z rozszczepem podniebienia i wargi. Dziewczynka ma szansę na lepsze życie dzięki kosztownym operacjom, na które nie stać jej rodziców. Dlatego serdecznie zapraszamy do licytowania naszych przedmiotów:

Link do licytacji dla Julki - na Facebooku (kliknij)

Z kolei Lenka z Nidzicy cierpi na SMA - rdzeniowy zanik mięśni. Jej życie uratować może tylko najdroższy lek świata, a konkretnie terapia genowa, której koszt to ponad 9 mln zł… Do wsparcia Lenki gorąco zachęca nasz zawodni, pochodzący z Nidzicy Adrian Korzeniewski!

Link do licytacji dla Lenki – na Facebooku (kliknij)