Debiut Kacpra Nowickiego w meczu ze Świtem

Zatwierdzony do gry tuż przed weekendem Kacper Nowicki już zaliczył swój debiut w GKS-ie Wikielec. 21-letni pomocnik pojawił się na murawie w niedzielnym meczu ze Świtem. Zmienił Sebastiana Szypulskiego.

Kacper Nowicki ostatnie 4 lata spędził w Cracovii. Najpierw grał w Centralnej Lidze Juniorów, a przez ostatnie trzy sezony reprezentował rezerwy krakowskiego klubu w III lidze. Zawodnik pochodzi z Ostródy. Urodził się 22 lipca 2002 roku.

Nowicki bardzo szybko otrzymał szansę gry od trenera Damiana Jarzembowskiego. W barwach Gieksy wystąpił już dwa dni po tym, jak został zatwierdzony w Extranecie PZPN. Na murawie pojawił się w meczu 2. kolejki III ligi przeciwko Świtowi Nowy Dwór Mazowiecki. Wszedł z ławki w 80. minucie zmieniając Sebastiana Szypulskiego. Ostatecznie mecze ze Świtem zakończył się porażką GKS-u 1:3.