Dawid Kalisz zadebiutował w oficjalnym meczu

Pozyskany przed kilkoma dniami Dawid Kalisz już zadebiutował w oficjalnym meczu GKS-u Wikielec. 24-letni pomocnik pojawił się na murawie w drugiej połowie meczu przeciwko Unii Skierniewice.

Dawid Kalisz trafił do GKS-u Wikielec jako wolny zawodnik. W poprzednim sezonie reprezentował barwy II-ligowego Stomilu Olsztyn, a w przeszłości był także podstawowym zawodnikiem II-ligowej ekipy ROW 1964 Rybnik czy I-ligowej Termaliki Bruk-Bet Nieciecza, z którą wywalczył nawet awans do Ekstraklasy.

W środowym meczu przeciwko Unii Skierniewice Dawid wszedł na boisko od początku drugiej połowy, zmieniając kontuzjowanego Eryka Filipczyka. 24-latek pokazał się z dobrej strony. Miał swój udział przy bramce na 2:2. Akcję zapoczątkował Mateusz Jajkowski skutecznie przerywając groźny kontratak rywali. „Mati” podał do Kalisza, ten oddał piłkę na bok do Michała Jankowskiego, który dośrodkował piłkę w pole karne do autora wyrównującego gola, Oskara Kordykiewicza.

Dawid witamy w drużynie i życzymy wielu udanych występów!