Darmowy wstęp na mecz pucharowy z LZS Frednowy

Mamy miłą niespodziankę dla wszystkich Kibiców Gieksy. Na środowy mecz Bank Spółdzielczy w Szczytnie Wojewódzkiego Pucharu Polski z LZS Frednowy wejdziecie za darmo! Zapraszamy do Wikielca. Początek spotkania 26 lipca o godz. 18:00.

Mecz pucharowy z LZS Frednowy będzie pierwszym oficjalnym pojedynkiem GKS-u Wikielec w sezonie 2023/24. W przypadku awansu do kolejnej rundy, następny mecz Bank Spółdzielczy w Szczytnie Wojewódzkiego Pucharu Polski drużyna trenera Damiana Jarzembowskiego rozegra w środę 16 sierpnia. Przeciwnik zostanie wyłoniony w drodze losowania.

Z kolei ligowe zmagania Gieksa rozpocznie w sobotę 5 sierpnia, na kiedy zaplanowano inaugurację sezonu 2023/24 III ligi gr. I. Ów dnia o godz. 15:00 GKS podejmie na własnym terenie Mławiankę Mława.