Chcesz grać w I lidze? Dołącz do juniorów młodszych Gieksy

Chcesz grać w I lidze? Dołącz do juniorów młodszych Gieksy [ZDJĘCIA]

Juniorzy młodsi trenera Mariusza Śliżewskiego intensywnie przygotowują się do gry w I lidze wojewódzkiej. Trenują dwa razy w tygodniu, najczęściej na orliku w Wikielcu. W planach są też zajęcia biegowe w Iławie. Zawodnicy z rocznika 2004 i młodsi chcący spróbować swoich sił w GKS-ie, mogą się zgłaszać do trenera. Kontakt w artykule.

Jesienią GKS Wikielec zwyciężył II ligę wojewódzką juniorów młodszych i awansował szczebel wyżej (5 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki). Według wstępnego podziału zaprezentowanego przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej, drużyna trenera Mariusza Śliżewskiego zagra wiosną w I lidze dwanaście kolejek (6 bezpośrednich pojedynków + rewanże). Grupa II pierwszej ligi, w której grać będzie GKS, prawdopodobnie będzie liczyć 7 zespołów. Szczegóły dotyczące wstępnego podziału w ligach młodzieżowych znajdują się w komunikacie WMZPN (kliknij).

Juniorzy młodsi GKS-u trenują dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i środy. Jeżeli chcesz dołączyć do drużyny i powalczyć w I lidze, skontaktuj się z trenerem:

Zapisz się do juniorów młodszych GKS Wikielec

Zadzwoń do trenera Mariusza Śliżewskiego

>> 504 170 218 <<

Zobacz także: