Cenne trzy punkty wracają do Wikielca. Pokonujemy Tęczę Biskupiec 2:1 [GALERIA]

Cenne trzy punkty wracają do Wikielca. Pokonujemy Tęczę Biskupiec 2:1 [GALERIA]

Wygrywamy 2:1 i wywozimy cenne trzy punkty z Biskupca. Jest to również pierwsza wygrana na wyjeździe. Dzięki tej wygranej wskakujemy na pozycję wicelidera.

"Za nami trudne spotkanie na nowoczesnym obiekcie w Biskupcu. Oczywiście na takie się nastawialiśmy, ponieważ rywal posiada w swoich szeregach doświadczonych zawodników. Zagraliśmy dziś dłuższymi momentami dojrzalej i myślę, że zasłużenie wygraliśmy. Mogliśmy wcześniej uspokoić spotkanie gdyż przeprowadziliśmy kilka groźnych kontrataków, które powinniśmy zamienić na bramkę.
Cieszymy się ze zwycięstwa, po nich praca w tygodniu treningowym przebiega przyjemniej, a przecież przed nami - za tydzień, kolejne wymagające spotkanie." - przyznał po meczu trener GKS-u Wikielec Damian Jarzembowski.

Tęcza Biskupiec - GKS Wikielec 1:2 (1:2)
0:1 12' Kujawa
1:1 32' Tomczuk
1:2 40' Preuss

GKS Wikielec: Rutkowski- Niedbalski, Kacperek, M.Jajkowski, Preuss, Jackowski, Malyshkin (58' Mulkevich), Kentaro, Rosoliński (66' Wasiak), Otręba, Kujawa (89' Zieliński).

Tęcza Biskupiec: Lawrenc- Kowalski, Chabera, Bałdyga, Tomczuk, Tomasz, Strzelec (79' Gołębiowski), Malanowski, Galik, Podgórski (77' Dobroński), Burzyński, Dzierzkiewicz (79' Jurczak).

żółte kartki: Galik, Dzierzkiewicz, Burzyński (Tęcza) - Jackowski (GKS)

Zobacz także: