Bezbramkowy remis z Ursusem na inaugurację rundy wiosennej [GALERIA ZDJĘĆ]

Gieksa w walce o utrzymanie remisuje 0:0 u siebie z Ursusem Warszawa. Najlepsze okazje do strzelenia bramki miał Michał Jankowski i Hubert Otręba.

Przed meczem uczciliśmy minutą ciszy ofiary agresji Rosji na Ukrainę oraz solidarność dla walczącej Ukrainy.

GKS Wikielec - Ursus Warszawa 0:0 (0:0)

GKS: Wąsowski- Grzybowski, Kacperek, Rytelewski, Korzeniewski, Otręba, M.Jajkowski, Kentaro (55' Rosliński), Jankowski, Szypulski (70' Rykaczewski), Visnakovs (55' Kujawa)

Ursus: Kalinowski- Bernacik, Czarnecki, Prusinowski, Muszyński, Kozarzewski, Pyrzyna, Olczak, Tarnowski, Górecki, Gzieło.

Żółte kartki: Korzeniewski, Kentaro, Kacperek (GKS) - Olczak, Kozarzewski, Bernacik, Neuman (Ursus)

Sędziowie: Maciej Lanckowski, Wojciech Wyka, Paweł Bartoszewski - Kujawsko-Pomorski ZPN

W 22 kolejce zagramy na wyjeździe z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Mecz zaplanowany jest 19 marca (sobota) o godz. 13:00.

Autor zdjęć: Karol Synowiec