Bezbramkowy remis z Concordią na koniec piłkarskiego roku

Podziałem punktów zakończył się ostatni w tym roku mecz GKS-u Wikielec. W derbach województwa z Concordią Elbląg bramek nie było, a Gieksa przez większość meczu grała z przewagą jednego zawodnika. Wprawdzie goście raz znaleźli drogę do bramki Marcina Wieczerzaka, ale sędzia spotkania odgwizdał pozycję spaloną.

GKS Wikielec - Concordia Elbląg 0:0

Żółte kartki: Cistowski, Górski - Kurs (dwie), Kopka, Maciążek, Lenart

Czerwona karta: Kurs 37 (Concordia, za dwie żółte)

GKS Wikielec: Wieczerzak, Sz. Jajkowski, Kacperek (48 M. Jajkowski), Górski, Korzeniewski, Cistowski, Wacławski (75 Modrzewski), Jurczak, Szypulski (65 Sobociński), Rosoliński, Suchocki (65 Bartkowski)