2:1 w Tomaszowie Mazowieckim i seria wyjazdowych porażek przerwana

To są dla nas pierwsze wyjazdowe punkty w tym sezonie. Po trafieniach Michała Jankowskiego i Sebastiana Szypulskiego wygrywamy z Lechią Tomaszów Mazowiecki 2:1 (1:0) i przywozimy do domu komplet cennych punktów. Teraz przed nami trzy z rzędu mecze u siebie.

Lechia Tomaszów Mazowiecki - GKS Wikielec 1:2 (0:1)

Leszczuk 90 - Jankowski 10 (k), Szypulski 85

Żółte kartki: Żyznowski, Cyran, Buczkowski - Korzeniewski, Jurczak

Lechia: Awdziewicz, Jakubczyk (72 Leszczuk), Cyran, Świątczak (46 Kaproń), Buczkowski, Przygoda, Cieślik (62 Drabik), Szymczak (72 Przybycień), Gawron, Żyznowski (62 Lewiński), Radaszkiewicz

GKS Wikielec: Wieczerzak, Sz. Jajkowski, Cistowski, Górski, Korzeniewski, Jankowski (88 Modrzewski), M. Jajkowski, Szypulski, Jurczak, Rosoliński (66 Wacławski), Suchocki (70 Bartkowski)

Teraz GKS Wikielec ma przed sobą trzy mecze na własnym stadionie w ciągu tygodnia. Póki co powiat iławski jest w czerwonej strefie, więc spotkania planowane są bez udziału publiczności. Poinformujemy, jeśli sytuacja ulegnie zmianie.

Najbliższe mecze domowe:

- Polonia Warszawa (31.10, SOB, 14:00)

- Jagiellonia II Białystok (04.11, ŚR, 17:00) - zaległy mecz 11. kolejki

- Pelikan Łowicz (07.11, SOB, 13:00)

Zdjęcie: Lechia Tomaszów Mazowiecki